ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ МОРІ

Кирилівка, Генічеськ, Бердянськ

ВІДПОЧИНОК НА ЧОРНОМУ МОРІ

Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт

РЕГУЛЯРНІ АВТОБУСНІ РЕЙСИ


Транспортно-туристична компанія Панч-Тур рада вітати Вас на нашому сайті!

Українці прагнуть високого сервісу європейського рівня, в тому числі у сфері пасажирських перевезень. Забезпечення хорошим транспортом грає важливу роль як у побутовій сфері, так і в бізнесі. Здійснення пасажирських перевезень на курорти Чорного і Азовського моря - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Українські курорти користуються популярністю у туристів - тут є все, від унікальної краси природи до розвиненої інфраструктури і найцікавіших розваг.

Пасажирські перевезення автобусом на Чорне та Азовське море.

Всі рейси, що виконує компанія, доступні в обох напрямках. Прохання враховувати, що час в дорозі вказано орієнтовно — він залежить не тільки від відстані між населеними пунктами, але й від завантаженості автошляхів, кількості зупинок, швидкості руху автобуса. Купуйте квитки на наші маршрути заздалегідь, плануючи Вашу літню подорож.

Автобусом — на море!
Харків - Залізний Порт 550 грн
Харків - Кирилівка 400 грн
Харків - Бердянськ 400 грн
Харків - Генічеськ (Арабатська стрілка) 450 грн
Харків - Скадовськ 550 грн
Харків - Лазурне 550 грн

  • Автобус Харків — Кирилівка (475 км). Орієнтовний час в дорозі – 8-9 годин. В Кирилівці на відпочиваючих чекає не тільки тепле море, а також аквапарк, дельфінарий. Можна також відвідати острів Бірючий – заповідник з цікавою флорою та фауною.
  • Автобус Харків — Генічеськ (510 км). Дорога займає 8-10 годин. Генічеськ – одна з перлин узбережжя Азовського моря. Пляжі, розвинена інфраструктура, сонце та морська вода – проведить відпустку з користю!
  • Автобус Харків — Генгорка (518 км) Час в дорозі приблизно 9-10 годин. Завдяки мілкому морю, курорт популярний серед відпочиваючих з дітьми.
  • Автобус Харків — Щасливцеве (527 км) Час в дорозі 9-10 годин. Неймовірний відпочинок на Арабатській Стрілці. Вас чекають пансіонати, бази відпочинку, приватний сектор.
  • Автобус Харків — Стрілкове (545 км) Дорога займе орієнтовно 9-11 годин. Селище на Арабатській Стрілці. Відпочинок в екологічно чистій місцевості Азовського моря.
  • Автобус Харків — Скадовськ (650 км) 11-12 годин дороги. В Скадовську туристів чекають бази відпочинку, санаторії, оздоровчі комплекси та звичайно морські пляжі.
  • Автобус Харків — Лазурне (677 км). Подорож до цього курортного селища займе 12-13 годин. Відпочинок на тихому та мальовничому узбережжі Чорного моря того варте!
  • Автобус Харків — Залізний Порт (700 км). Час поїздки приблизно 12-13 годин . В селищі Залізний Порт на відпочиваючих чекають не тільки пляжі, але й Чорноморський біосферний заповідник, аквапарк, бази відпочинку, пансіонати та готелі.
  • Автобус Харків — Бердянськ (485 км). Наші автобуси долають цю відстань за 9-10 годин. Бердянськ – кліматичний, морський курорт великого масштабу. На курорті проводится лікування унікальными грязями та мінеральною водою.